Працюємо задля перемоги!

“Про проведення у вересні-жовтні 2011 року в Київській області Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя”

Розпорядження від 06.09.2011, №945
Дата оприлюднення: 06.09.2011

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження Президента України від 14.09.2000№ 280/2000-рп „Про щорічне проведення Всеукраїнської благодійної акції „Милосердя”, рішення Київської обласної ради від 24.03.11 № 0162-05-VІ „Про Київську обласну комплексну програму „Турбота” на 2011 – 2015 роки”, з урахуванням подання Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, з метою поліпшення життя ветеранів, соціально незахищених верств населення та формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем інвалідів, людей похилого віку, хворих на туберкульоз і СНІД, безпритульних дітей та дітей-сиріт:

1. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення):

1.1. Розробити заходи з організації проведення у вересні-жовтні2011 року Всеукраїнської благодійної акції „Милосердя”, в яких, зокрема, передбачити:

всебічну допомогу і підтримку місцевим організаціям Товариства Червоного Хреста України у зборі благодійних внесків, продовольства, одягу та взуття, ліків, засобів гігієни, будівельних матеріалів для надання соціально-побутової допомоги ветеранам, одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, дітям із неблагополучних сімей, хворим на туберкульоз і СНІД, іншим категоріям громадян, що її потребують, та доставки зібраного на склади місцевих організацій Товариства Червоного Хреста України;

сприяти залученню керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, благодійних громадських фондів та релігійних конфесій у проведенні благодійної акції „Милосердя”.

1.2. Допомагати відновленню первинних організацій Товариства Червоного Хреста України у закладах, установах, підприємствах, організаціях різних форм власності.

1.3. Всебічно сприяти забезпеченню транспортом місцевих осередків Товариства Червоного Хреста України для перевезення зібраної продукції та роботи мобільних соціально-побутових, ремонтних бригад.

1.4. Здійснювати цілеспрямовані заходи щодо надання місцевим осередкам Товариства Червоного Хреста України складських приміщень для створення в них запасів одягу, перев’язувального матеріалу, продуктів харчування, речей першої необхідності на випадок надзвичайних ситуацій та матеріалів для роботи соціально-побутових, ремонтних бригад Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

1.5. Рекомендувати сільським, селищним, міським та районним радам, розробити відповідні заходи та забезпечити активну співпрацю з відповідними організаціями Товариства Червоного Хреста України з метою сприяння у виконанні їхніх статутних завдань.

2. Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації проводити у навчальних закладах області роботу щодо залучення учнівської молоді до членства в Товаристві Червоного Хреста України та участь у благодійних та просвітницьких заходах під час проведення благодійної акції „Милосердя”.

3. Головному управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації:

3.1. Сприяти відновленню в лікувальних закладах області первинних організацій Товариства Червоного Хреста України.

3.2. Організувати надання практичної допомоги у роботі медичної патронажної служби Товариства Червоного Хреста України щодо обслуговування ветеранів, самотніх громадян похилого віку вдома та в центрах, кімнатах медико-соціальної допомоги обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

4. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації об’єднати зусилля у спільній діяльності з Київською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України з метою організації і удосконалення медико-соціальної, побутової та натуральної допомоги ветеранам, одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, іншим соціально незахищеним верствам населення, сприяти функціонуванню в районах області мобільних, соціально-побутових, ремонтних бригад Київської обласної організації Червоного Хреста України.

5. Рекомендувати редакції газети „Київська правда”, державній організації „Київська державна регіональна телерадіокомпанія” забезпечити висвітлення заходів з проведення в області Всеукраїнської благодійної акції „Милосердя”.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: