Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проведення у Київській області Року дитячої творчості”

Розпорядження від 06.03.2013, №83
Дата оприлюднення: 06.03.2013

На виконання Указу Президента України від 28.12.2012 № 756/2012 „Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості”, відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про позашкільну освіту”, керуючись розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.02.2013 № 74-р „Про затвердження плану заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості” та з метою розвитку і модернізації системи позашкільної освіти області, сприяння забезпеченню освітньокультурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення та підтримки талановитих та обдарованих дітей, активізації діяльності органів місцевої виконавчої влади щодо поліпшення умов функціонування позашкільних навчальних закладів:

1. Затвердити план заходів щодо підготовки та проведення у Київській області Року дитячої творчості (далі – план заходів), згідно з додатком.

2. Департаменту освіти, науки та молоді, управлінню культури, національностей та релігій облдерж­адміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання плану заходів щодо проведення в області у 2013 році Року дитячої творчості.

3. Координацію роботи з виконання плану заходів покласти на департамент освіти, науки та молоді облдержадміністрації.

4. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) щоквартально до 10 числа наступного місяця інформувати департаменту освіти, науки та молоді про хід виконання плану заходів.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Подашевську Т. Л.

Голова адміністрації А.Й. Присяжнюк

План заходів

        

Поділитися: