Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про проведення у Київській області осіннього місячника благоустрою населених пунктів

Розпорядження від 12.09.2013, №346
Дата оприлюднення: 12.09.2013

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про благоустрій населених пунктів”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 листопада 2009 року № 1320-р “Про затвердження Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки”, з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій:

1. Провести з 16 вересня по 16 жовтня 2013 року у Київській області осінній місячник благоустрою населених пунктів (далі – місячник благоустрою).

2. Утворити обласний штаб з питань організації проведення в Київській області осіннього місячника благоустрою населених пунктів у складі згідно з додатком.

3. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

3.1. Утворити відповідні штаби.

3.2. Забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел тощо.

3.3. Організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг.

3.4. Виконати запланований обсяг робіт щодо будівництва і ремонту доріг, тротуарів, шляхових смуг, велосипедних доріжок, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту.

3.5. Привести в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, місця вигулу домашніх тварин (собак), інші об’єкти благоустрою населених пунктів.

3.6. Залучити до проведення заходів осіннього місячника благоустрою громадськість, учнівську та студентську молодь.

3.7. Про хід проведення осіннього місячника благоустрою інформувати обласний штаб з питань організації проведення в Київській області осіннього місячника благоустрою населених пунктів через департамент житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації 30 вересня та 16 жовтня 2013 року.

4. Рекомендувати засобам масової інформації області широко інформувати населення про хід проведення осіннього місячника благоустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й. Присяжнюк

        

Поділитися: