Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про проведення у Київській області осіннього місячника благоустрою населених пунктів

Розпорядження від 10.09.2015, №337
Дата оприлюднення: 10.09.2015

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про благоустрій населених пунктів”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 листопада 2009 року № 1320-р “Про затвердження Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки”, з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій:

1. Провести з 14 вересня по 14 жовтня 2015 року у Київській області осінній місячник благоустрою населених пунктів (далі-місячник благоустрою).

2. Утворити обласний штаб з питань організації проведення в Київській області осіннього місячника благоустрою населених пунктів у складі згідно з додатком.

3. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

3.1. утворити відповідні штаби;

3.2. забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел тощо;

3.3. організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг;

3.4. виконати запланований обсяг робіт щодо впорядкування і ремонту доріг, тротуарів, шляхових смуг, велосипедних доріжок, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту;

3.5. привести в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, місця вигулу домашніх тварин (собак), інші об’єкти благоустрою населених пунктів;

3.6. залучити до проведення заходів осіннього місячника благоустрою громадськість, учнівську та студентську молодь;

3.7. про хід проведення осіннього місячника благоустрою інформувати обласний штаб з питань організації проведення в Київській області осіннього місячника благоустрою населених пунктів через департамент житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації 28 вересня та 13 жовтня 2015 року.

4. Управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації забезпечити широке інформування населення про хід проведення місячника благоустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Корбана О.Б.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: