Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проведення у Київській області інвентаризації та розмежування земель державної і комунальної власності”

Розпорядження від 25.03.2011, №275
Дата оприлюднення: 25.03.2011

На виконання доручення Президента України від 22.12.2010 № 1-1/3069, доручення Прем’єр-міністра України від 28.12.10 № 75875/1/1, відповідно до Земельного кодексу України, Законів України „Про розмежування земель державної та комунальної власності”, „Про місцеві державні адміністрації”, наказу Державного комітету із земельних ресурсів від 16.03.2006 № 103 „Про затвердження Методичних рекомендацій з розробки проекту землеустрою щодо розмежування земель державної та комунальної власності”:

1. Провести у Київській області роботи з інвентаризації та розме­жування земель державної і комунальної власності за межами населених пунктів.

2. Утворити обласну комісію з питань проведення у Київській області інвентаризації та розмежування земель державної і комунальної власностіза межами населених пунктів (далі – обласна комісія) у складі згідно з додатком.

3. Обласній комісії забезпечити подання до облдержадміністрації висновків щодо переліку земельних ділянок державної та комунальної власності, що підлягають розмежуванню.

4. Районним державним адміністраціям:

4.1. Прийняти рішення про проведення робіт щодо інвентаризації земель за межами населених пунктів у відповідних районах.

4.2. Створити комісії з питань інвентаризації та розмежування земель державної і комунальної власності за межами населених пунктів та забезпечити їх взаємодію з обласною комісією (далі – районні комісії).

5. Рекомендувати сільським, селищним, міським радам Київської області прийняти рішення про інвентаризацію та розмежування земель державної і комунальної власності у межах населених пунктів та погодити їх у встановленому законодавством порядку.

6. Головному управлінню Держкомзему у Київській області:

6.1. Організувати координацію землевпорядних робіт, пов’язаних з проведенням у Київській області інвентаризації та розмежування земель державної і комунальної власності.

6.2. Надати облдержадміністрації дані, що необхідні для підготовки тендерної документації на проведення тендерів з визначення переможця з розробки проекту землеустрою щодо розмежування земель державної та комунальної власності, а також завдання на складання проекту.

6.3. Забезпечити надання обласній та районним комісіям інформації щодо земельних ділянок державної та комунальної власності, які підлягають розмежуванню.

6.4. Надати пропозиції про внесення змін до Регіональної програми освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, охорони земель, проведення нормативної грошової оцінки землі, розмежування земель державної та комунальної власності і проведення інвентаризації земель в Київській області на 2010-2011 роки за рахунок коштів, які надходять від відшкодування втрат сільсько­господарського та лісогосподарського виробництва, схваленої розпоряд­женням голови Київської обласної державної адміністрації від 29.06.2010 № 675 та затвердженої рішенням сесії Київської обласної ради від 23.07.2010 № 491-25-5 (далі – Регіональна програма) щодо уточнення обсягів коштів, необхідних для проведення інвентаризації та розмежування земель державної і комунальної власності.

7. Першому заступнику голови облдержадміністрації Москаленку Я.М. організувати погодження проведення робіт з розмежування земель державної і комунальної власності з Київською обласною радою.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Москаленка Я.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: