Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату, головних управлінь, управлінь та інших структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації та райдержадміністрацій покладених на них обов’язків і завдань за 2005 рік”

Розпорядження від 26.01.2006, №60
Дата оприлюднення: 26.01.2006

Відповідно до Законів України „Про державну службу” (із наступними змінами), „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), розпорядження голови облдержадміністрації від 11.02.2004 № 59 „Про затвердження Порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату, головних управлінь, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації покладених на них обов’язків і завдань” (із наступними змінами) та з метою регулярного контролю за проходженням державної служби та професійними досягненнями державних службовців:

1. Провести у січні – лютому 2006 року щорічну оцінку виконання державними службовцями апарату, головних управлінь, управлінь та інших структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій покладених на них обов’язків і завдань за 2005 рік.

2. Затвердити список керівників структурних підрозділів Київської облдержадміністрації, які підлягають оцінюванню виконання покладених на них обов’язків і завдань у 2006 році, що додається.

3. Керівникам апарату, головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій:

3.1. У десятиденний термін видати накази (розпорядження) про проведення щорічної оцінки у структурних підрозділах облдержадміністрації та райдержадміністраціях, затвердивши списки державних службовців, які підлягають щорічному оцінюванню і строки проведення її етапів.
3.2. Поінформувати облдержадміністрацію через відділ кадрової роботи апарату облдержадміністрації про підсумки проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань за 2005 рік до05 березня 2006 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату облдержадміністрації Косенка А.П.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Додаток

        

Поділитися: