Працюємо задля перемоги!

“Про проведення семінарів-нарад з роз”яснення проблемних питань та надання методичної та практичного допомоги у роботі з питань запобігання та протидії корупції”

Розпорядження від 20.06.2011, №610
Дата оприлюднення: 20.06.2011

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, з метою надання методичної та практичної допомоги, обміну досвідом, роз’яснення проблемних питань у роботі з питань запобігання ї та протидії корупції у Київській області:

1. Сектору з питань запобігання та протидії корупції разом із відділом взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, закладом післядипломної освіти „Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації” забезпечити проведення семінарів-нарад з роз’яснення проблемних питань та надання методичної та практичної допомоги у роботі з питань запобігання та протидії корупції (далі – семінари-наради) з керівниками апаратів райдержадміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення) та працівниками, на яких покладено обов’язки щодо питань запобігання та протидії корупції, керівниками головних управлінь, управлінь та інших структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади в області із залученням співробітників Служби безпеки України, органів прокуратури та Міністерства внутрішніх справ України.

2. Затвердити графік проведення семінарів-нарад з роз’яснення проблемних питань та надання методичної та практичної допомоги у роботі з питань запобігання та протидії корупції згідно з додатком.

3. Головам райдержадміністрацій, міським головам (міст обласного значення), керівникам головних управлінь, управлінь та інших структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади в області забезпечити явку учасників семінарів-нарад відповідно до затвердженого графіку.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Спаського А.С.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: