Працюємо задля перемоги!

Про проведення перевірок виконання умов договорів, укладених Київською обласною державною адміністрацією з перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

Розпорядження від 11.06.2015, №198
Дата оприлюднення: 11.06.2015

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 “Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, з метою покращення рівня надання послуг, підвищення ефективності і забезпечення виконання умов укладених договорів, своєчасності та якості розгляду скарг громадян:

1. Покласти на управління інфраструктури Київської обласної державної адміністрації функції контролю та проведення перевірок виконання умов договорів, укладених Київською обласною державною адміністрацією з перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

2. Начальнику управління інфраструктури Київської обласної державної адміністрації забезпечити проведення перевірок виконання умов договорів, укладених Київською обласною державною адміністрацією з перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, із залученням спеціалістів структурних підрозділів Київської облдержадміністрації, контролюючих органів та громадських організацій (за згодою).

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 вересня 2014 року № 305 Про утворення обласної комісії з проведення перевірок щодо виконання умов договорів, укладених Київською обласною державною адміністрацією з перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування”.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: