Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про проведення обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу серед учнівських команд „Обери майбутнє” у 2019 році

Розпорядження від 24.10.2019, №609
Дата оприлюднення: 24.10.2019

<Object: word/embeddings/oleObject1.bin>

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24 жовтня 2019 р. Київ 609

Про проведення обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу серед учнівських команд „Обери майбутнє у 2019 році

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2008 року № 842 „Про затвердження Концепції державної системи професійної орієнтації населення” (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року № 148 Про затвердження Державної цільової соціальної програми Молодь України на 2016-2020 роки та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (із змінами), розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 липня 2018 року № 469-р „Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення” та розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 30 вересня 2019 року № 563 „Про затвердження Положення про проведення обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу серед учнівських команд Обери майбутнє, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 09 жовтня 2019 року за № 85/1280, та з метою формування особистості молодої людини, її соціальної зрілості, мотивації до праці, а також інформування молоді про стан та тенденції розвитку ринку праці, популяризації актуальних професій і спеціальностей:

1. Провести у листопаді грудні 2019 року обласний профорієнтаційний змагально-мотиваційний конкурс серед учнівських команд „Обери майбутнє у Київській області.

2

2. Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації, Київському обласному центру зайнятості забезпечити організацію підготовки та проведення обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу серед учнівських команд „Обери майбутнє” відповідно до Положення про проведення обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу серед учнівських команд „Обери майбутнє”, затвердженого розпорядженням голови Київської облдержадміністрації від 30 вересня 2019 року № 563, зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 09 жовтня 2019 року за № 85/1280.

3. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення), міським, селищним та сільським об’єднаним територіальним громадам:

3.1. організувати проведення відбіркового етапу обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу серед учнівських команд „Обери майбутнє” із залученням до участі роботодавців та їх об’єднань (організацій);

3.2. сприяти організації проведення обласного фіналу профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу серед учнівських команд „Обери майбутнє” шляхом виділення приміщення, вирішення питання щодо перевезення учасників до місця проведення конкурсу, харчування учасників, залучення роботодавців та їх об’єднань (організацій) до проведення обласного фіналу, з урахуванням дати та місця його проведення, визначених обласним оргкомітетом.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 04 липня 2018 № 382 „Про проведення обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд „Обери майбутнє”.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова адміністрації (підпис) Михайло БНО-АЙРІЯН

Поділитися: