Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про проведення обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд „Обери майбутнє”

Розпорядження від 03.10.2014, №326
Дата оприлюднення: 03.10.2014

Відповідно до Закону України“Про місцеві державні адміністрації”, Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2009-2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28 січня 2009 року № 41,розпорядженняголови Київської облдержадміністрації від 18 липня 2013 року № 280 Про затвердження Положення про проведенняобласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд “Обери майбутнє”, зареєстрованого у Головному управлінні юстиції у Київській області від 27 вересня 2013 року № 17/797,та з метою формування особистості молодої людини, її соціальної зрілості, мотивації до праці, а також інформування молоді про стан та тенденції розвитку ринку праці, популяризації актуальних професій і спеціальностей:

1. Провести у жовтні-грудні 2014 року обласний профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід серед учнівських команд “Обери майбутнє” у Київській області.

2. Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Київському обласному центру зайнятості забезпечити організацію підготовки та проведення обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд “Обери майбутнє” відповідно до Положення про проведенняобласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд “Обери майбутнє”, затвердженого розпорядженням голови Київської облдержадміністрації від 18 липня 2013 року № 280, зареєстрованого у Головному управлінні юстиції у Київській області від 27 вересня 2013 року № 17/797.

3. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

3.1. організувати проведення відбіркового етапу профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд “Обери майбутнє” із залученням до участі роботодавців;

3.2. сприяти організації проведення обласного півфіналу та фіналу профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд “Обери майбутнє” шляхом виділення приміщення, вирішення питання щодо перевезення учасників до місця проведення ігор, залучення роботодавців з метою популяризації робітничих професій, з урахуванням дати та місця їх проведення, визначених Обласним оргкомітетом.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Корбана О.Б.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: