Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проведення обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд у 2012 році „Обери майбутнє”

Розпорядження від 14.11.2011, №1282
Р.номер Управління юстиції: 40/758
Дата оприлюднення: 14.11.2011

Відповідно до Закону України Про місцеві державні адміністрації, постанови Кабінету Міністрів України від 28.01.2009 № 41 Про затвердження Державної цільової соціальної програми Молодь України на 2009-2015 роки та з метою формування особистості молодої людини, її соціальної зрілості, мотивації до праці, а також інформування молоді про стан та тенденції розвитку ринку праці, популяризації актуальних професій і спеціальностей:

1. Провести обласний профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід серед учнівських команд у 2012 році Обери майбутнє у Київській області.

2. Затвердити положення про проведення обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд у 2012 році Обери майбутнє, що додається.

3. Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації, Київському обласному центру зайнятості забезпечити організацію підготовки та проведення обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд у 2012 році Обери майбутнє відповідно до Положення, затвердженого пунктом 2 цього розпорядження.

4. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

4.1. Організувати проведення профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд у 2012 році Обери майбутнє із залученням до участі організацій роботодавців.

4.2. Сприяти організації проведення профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд шляхом виділення приміщення, залучення роботодавців до зазначених заходів з метою популяризації робітничих професій.

5. Київському обласному центру зайнятості у встановленому порядку забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Київській області.

6. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: