Працюємо задля перемоги!

“Про проведення обласного конкурсу “Що я зробив для розвитку рідної Київщини”

Розпорядження від 13.04.2011, №352
Р.номер Управління юстиції: 14/732
Дата оприлюднення: 13.04.2011

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” та з метою відзначення вагомих досягнень у професійній і громадській діяльності, що сприяють розвитку та процвітанню Київської області, її сіл, селищ та міст:

1. Заснувати щорічний обласний конкурс „Що я зробив для розвитку рідної Київщини” (далі – Конкурс).

2. Затвердити Положення про проведення обласного конкурсу „Що я зробив для розвитку рідної Київщини” (далі – Положення), що додається.

3. Головним управлінням агропромислового розвитку, праці та соціаль­ного захисту населення, промисловості, транспорту та зв’язку, освіти і науки, охорони здоров’я, з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, управлінням інформації та зв’язків з громадськістю, у справах сім’ї та молоді, культури і туризму, з питань фізичної культури і спорту, з питань внутрішньої політики, облдерж­адміністрації, районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад (міст обласного значення) забезпечити проведення І етапу Конкурсу згідно з Положенням.

4.Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації:

4.1.Забезпечити організацію проведення ІІ етапу Конкурсу.

4.2.У встановленому порядку забезпечити подання цього розпоряд­ження на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Київській області.

5. Розпорядження набуває чинності з дня його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступ­ника голови облдержадміністрації ПодашевськуТ.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: