Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проведення обласного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації”

Розпорядження від 14.09.2010, №1016
Дата оприлюднення: 14.09.2010

Відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування»:

1. Провести 21.10.2010 конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації (далі – конкурс).

2. Затвердити перелік об’єктів та умови конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, що додаються (додаток 1).

3. Затвердити кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації (додаток 2).

4. Встановити, що плата за участь у конкурсі перевізником-претендентом складає 1600,00 грн. (одна тисяча шістсот грн. 00 коп.).

5. Головному управлінню промисловості, транспорту та зв’язку Київської обласної державної адміністрації здійснити заходи щодо: публікації оголошення про проведення конкурсу з усією інформацією, визначеною у п.28 постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», видачі бланків для участі у конкурсі, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки матеріалів для проведення конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів, підготовки матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником-переможцем конкурсу, забезпечити під час проведення засідання конкурсного комітету технічний аудіо запис, тощо.

6. Конкурсному комітету подати в 10 денний термін після проведення конкурсу оформлений протокол засідання щодо визначення переможців конкурсу.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації МаксименкаВ.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток 1

Додаток 2

        

Поділитися: