Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про проведення обласного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації

Розпорядження від 17.06.2013, №242
Дата оприлюднення: 17.06.2013

Відповідно до Законів України “Про автомобільний транспорт”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” та розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 05 серпня 2011 року № 815 “Про деякі питання організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації”, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Київській області 31 серпня 2011 року за № 25/743, від 05 червня 2013 року № 221 “Про забезпечення проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації”:

  1. Провести 23 липня 2013 року конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації (далі – конкурс).
  1. Затвердити перелік об’єктів конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, згідно з додатком.
  1. Управлінню інфраструктури та туризму Київської обласної державної адміністрації:

3.1. здійснити заходи щодо приймання документів на участь у конкурсі, організації та проведення конкурсу, визначені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, зокрема щодо публікації оголошення про проведення конкурсу не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу, видачі бланків для участі у конкурсі, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки матеріалів для проведення конкурсу, підготовки матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником-переможцем конкурсу, тощо;

3.2. забезпечити під час проведення засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення обласних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, технічний аудіозапис.

  1. Конкурсному комітету з підготовки та проведення обласних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, подати в 10 денний термін після проведення конкурсу оформлений протокол засідання щодо визначення переможців конкурсу.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: