Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про проведення обласного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації

Розпорядження від 22.07.2015, №256
Дата оприлюднення: 22.07.2015

Відповідно до Законів України “Про автомобільний транспорт”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від

03 грудня 2008 року № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” та розпоряджень голови Київської обласної державної адміністрації від 05 серпня 2011 року № 815 “Про деякі питання організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації”, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Київській області 31 серпня 2011 року за № 25/743, від 06 липня 2015 року № 243 “Про забезпечення проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації”:

  1. Провести 28 серпня 2015 року конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації (далі – конкурс).

  1. Затвердити перелік об’єктів, обов’язкових та додаткових умов конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, що додається.

  1. Управлінню інфраструктури Київської обласної державної адміністрації :

3.1. здійснити заходи щодо організації проведення конкурсу, визначені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081, зокрема щодо публікації оголошення про проведення конкурсу не пізніше, ніж за 30 календарних днів до його початку, приймання від перевізників-претендентів для участі в конкурсі та їх реєстрації в журналі обліку, перевірки достовірності одержаної від перевізників-претендентів інформації, викладеної в поданих документах, аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізників-претендентів умовам конкурсу, підготовки матеріалів для проведення конкурсу, підготовки матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільними перевізниками тощо;

3.2. забезпечити під час проведення засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення обласного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, здійснення технічного аудіозапису;

3.3. в установленому порядку забезпечити належне зберігання документів для участі в конкурсі, прийнятих від перевізників-претендентів, протоколів засідань конкурсного комітету, технічного аудіозапису, договорів, укладених з автомобільними перевізниками, до моменту їх передачі архіву апарату облдержадміністрації.

4. Конкурсному комітету з підготовки та проведення обласних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, подати облдержадміністрації протягом 10 робочих днів після проведення конкурсу належним чином оформлений протокол засідання.

5. Це розпорядження втрачає чинність через 60 календарних днів після проведення конкурсу, крім підпункту 3.3 пункту 3.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: