“Про проведення обласного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації”

Розпорядження від 19.01.2012, №18
Дата оприлюднення: 19.01.2012

Відповідно до Законів України Про автомобільний транспорт, Про місцеві державні адміністрації, постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користуваннярозпорядження голови Київської обласної державної адміністраціївід 05.08.2011 № 815 „Про деякі питання організації та проведення конкурсів на переве­зення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації”, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Київській області 31.08.2011 за № 26/744:

1. Провести 27.02.2012 конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації (далі конкурс).

2. Затвердити перелік об’єктів конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, що додається.

3. Управлінню промисловості, транспорту та зв’язку Київської обласної державної адміністрації здійснити заходи щодо приймання документів на участь у конкурсі.

4. Робочому органу – товариству з обмеженою відповідальністю ОБУХІВТРАНС-ЛАЙН:

4.1 здійснити заходи щодо організації та проведення конкурсу, визначені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, зокрема щодо публікації оголошення про проведення конкурсу, видачі бланків для участі у конкурсі, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки матеріалів для проведення конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів, підготовки матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником-переможцем конкурсу, тощо;

4.2 забезпечити під час проведення засідання конкурсного комітету технічний аудіозапис.

5. Конкурсному комітету подати в 10 денний термін після проведення конкурсу оформлений протокол засідання щодо визначення переможців конкурсу.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А. Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: