Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проведення місячника боротьби з амброзією полинолистою в області”

Розпорядження від 16.07.2010, №754
Дата оприлюднення: 16.07.2010

Розглянувши подання Державної інспекції з карантину рослин по Київській області та відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про карантин рослин”, „Про захист рослин”, „Про охорону навколишнього природного середовища”, наказу Міністерства аграрної політики України від 29.11.2006 № 716 „Про затвердження Переліку регульованих шкідливих організмів”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 грудня 2006 року № 1300/13174 та з метою локалізації, ліквідації вогнищ та запобіганню поширенню амброзії полинолистої на території Київської області:

1. Провести з 17 липня по 17 серпня 2010 року місячник боротьби з амброзією полинолистою (далі – місячник).

2. Затвердити заходи по проведенню місячника боротьби з амброзією полинолистою, що додаються.

3. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) спільно з Державною інспекцією з карантину рослин по Київській області, Державною інспекцією захисту рослин по Київській області забезпечити виконання заходів по проведенню місячника боротьби з амброзією полинолистою.

4. Управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) організувати висвітлення в засобах масової інформації області інформацію щодо проведення місячника.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Шевченка О.О.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: