Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проведення Інвестиційного форуму “Стратегія Київщини: Партнерство. Інвестиції. Розвиток”

Розпорядження від 14.06.2010, №590
Дата оприлюднення: 14.06.2010

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” та з метою поліпшення інвестиційного клімату в Київській області:

1. Провести 02 вересня 2010 року в місті Києві, у центрі ділового та культурного співробітництва „Український дім” Інвестиційний форум Стратегія Київщини: Партнерство. Інвестиції. Розвиток”.

2. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення Інвестиційного форуму: „Стратегія Київщини: Партнерство. Інвестиції. Розвиток” і затвердити його персональний склад згідно з додатком 1.

3. Затвердити заходи з підготовки та проведення Інвестиційного форуму „Стратегія Київщини: Партнерство. Інвестиції. Розвиток” (далі – заходи), що додаються (додаток 2).

4. Головним управлінням, управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання зазначених заходів.

5. Головному управлінню економіки облдержадміністрації здійснювати координацію робіт, пов’язаних із забезпеченням виконання заходів.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Полочанінова В.Г.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додатки

        

Поділитися: