“Про проведення інвентаризації меліорованих земель у Київській області”””

Розпорядження від 27.10.2008, №1375
Дата оприлюднення: 27.10.2008

Відповідно до Земельного кодексу України, законів України „Про меліорацію земель”, „Про колективне сільськогосподарське підприємство”, „Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 03.03.2006 № 187/2006 „Про заходи щодо розвитку зрошуваного землеробства в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 13.08.2003 № 1253 „Про затвердження Порядку безоплатної передачі у комунальну власність об’єктів соціальної сфери, житлового фонду, у тому числі незавершеного будівництва, а також внутрішньогосподарських меліоративних систем колективних сільськогосподар­ських підприємств, що не підлягали паюванню в процесі реорганізації цих підприємств та передані на баланс підприємств-правонаступників” та з метою забезпечення збереження та раціонального використання меліорованих земель в області:
1. Районним державним адміністраціям:

1.1. спільно з Київським обласним виробничим управлінням меліорації і водного господарства, головним управлінням земельних ресурсів у Київській області та головним управлінням агропромислового розвитку Київської облас­ної державної адміністрації:

до 1 березня 2009 року забезпечити проведення інвентаризації меліоро­ваних земель в районах;

до 15 березня 2009 року через Київське обласне виробниче управління меліорації і водного господарства поінформувати облдерж­­адміністрацію про результати проведеної роботи;
до 1 квітня 2009 року подати облдержадміністрації пропозиції щодо подальшого використання меліорованих земель області;
1.2. в установленому порядку вжити заходів щодо забезпечення збереження, утримання та ремонту об’єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем відповідно до технічних умов їх експлуатації;

1.3. до 1 грудня 2008 року вжити заходів щодо завершення безоплатної передачі внутрішньогосподарських меліоративних систем у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст районів.

2. Організаційне, виробничо-технічне та методологічне забезпечення робіт по інвентаризації меліорованих земель покласти на Київське обласне виробниче управління меліорації і водного господарства та головне управління земельних ресурсів у Київській області.

3. Головному управлінню МВС України в Київській області надавати всебічну допомогу водогосподарським організаціям та сільськогосподарським підприємствам області щодо попередження розкрадання і розукомплектування фондів меліоративних систем.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Вакараша В.М.
Голова адміністрації В.І.Ульянченко         

Поділитися: