Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про проведення громадської експертизи діяльності Київської обласної державної адміністрації з питань виконання законодавства у сфері реалізації прав людини та інтересів внутрішньо переміщених осіб у Київській області

Розпорядження від 20.04.2016, №135
Дата оприлюднення: 20.04.2016

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року № 976, запиту громадської організації “Правозахисної організації жінок-переселенок “Воля до життя” від 22 березня 2016 року № 12/в на проведення громадської експертизи діяльності Київської облдержадміністрації:

1. Сприяти проведенню громадською організацією “Правозахисна організація жінок-переселенок “Воля до життя” громадської експертизи діяльності Київської обласної державної адміністрації щодо виконання законодавства у сфері реалізації прав людини та інтересів внутрішньо переміщених осіб у Київській області.

2. Утворити робочу групу для підготовки матеріалів з проведення громадської експертизи діяльності Київської обласної державної адміністрації з питань виконання законодавства у сфері реалізації прав людини та інтересів внутрішньо переміщених осіб у Київській області (далі – робоча група) у складі згідно з додатком.

3. Робочій групі у двотижневий термін з дня видання цього розпорядження подати громадській організації “Правозахисна організація жінок-переселенок “Воля до життя”, відповідно до їх запиту, матеріали або завірені в установленому порядку копії з урахуванням вимог, визначених Законом України “Про інформацію”.

4. Визначити заступника директора департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації Винника Олександра Миколайовича відповідальною особою за забезпечення взаємодії з громадською організацією “Правозахисна організація жінок-переселенок “Воля до життя”.

5. Узагальнення інформації щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент соціального захисту населення Київської облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації М.Д.Мельничук

        

Поділитися: