Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проведення другого етапу Всеукраїнської спартакіади державних службовців серед збірних команд райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення) та територіальних органів центральних органів виконавчої влади в Київській області присвячений 75-річчю з дня утворення фізкультурно-спортивного товариства „Спартак”

Розпорядження від 25.06.2010, №672
Дата оприлюднення: 25.06.2010

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, постанови Верховної Ради України від 17.11.2006 № 372-V „Про інформацію Кабінету Міністрів України щодо діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування з розвитку фізичної культури і спорту“, Державної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2006 № 1594, Положення щодо проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, затвердженого спільним наказом Головного управління державної служби України та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту 28.09.2007 № 258/3470, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.10.2007 за № 1160/14427:

1. Провести 10 липня 2010 року в с.Щасливе Бориспільського району другий етап Всеукраїнської спартакіади державних службовців серед збірних команд райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення) та територіальних органів центральних органів виконавчої влади в Київській області присвячений 75-річчю з дня утворення фізкультурно-спортивного товариства „Спартак” (далі – Спартакіада).

2. Затвердити положення про підготовку та проведення Спартакіади згідно з додатком 1.

3. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення Спартакіади у складі згідно з додатком 2.

4. Затвердити заходи з підготовки та проведення Спартакіади (далі – заходи) згідно з додатком 3.

5. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації на цілі, визначені в пункті 1 цього розпорядження, у сумі 18846 (вісімнадцять тисяч вісімсот сорок шість) гривень 00 коп. згідно з окремим кошторисом за рахунок коштів, передбачених зазначеному управлінню в обласному бюджеті за КФКВ „130102” та КЕКВ „1172”.

6. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, обласним організаціям та установам, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання заходів, затверджених цим розпорядженням.

7. Державній організації „Київська державна регіональна телерадіокомпанія“, регіональним засобам масової інформації забезпечити висвітлення Спартакіади.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Головіна Є.А.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додатки

        

Поділитися: