Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проведення атестації державних службовців в облдержадміністрації та райдержадміністраціях Київської області у 2010 році”

Розпорядження від 13.10.2010, №1172
Дата оприлюднення: 13.10.2010

Відповідно до Законів України „Про державну службу“, „Про місцеві державні адміністрації“, постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2000 №1922 Про затвердження Положення про проведення атестації державних службовців“, Методичних рекомендацій щодо застосування Положення про проведення атестації державних службовців, затверджених наказом начальника Головного управління державної служби України від 02.03.2001№ 16 (у редакції наказу від 17.11.2004 № 201):

1. Провести у листопаді-грудні 2010 року атестацію державних службовців апарату, головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій.

2. Затвердити:

2.1. План заходів щодо проведення атестації державних службовців апарату, головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій у 2010 році (додаток1).

2.2. Графік проведення атестації державних службовців апарату, голов­них управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, у 2010 році (додаток 2).

2.3. Склад комісії для проведення атестації керівників головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів, працівників апарату, відділу у справах релігій і національностей, служби у справах дітей Київської обласної державної адміністрації (далі – атестаційна комісія облдерж­адміністрації) згідно з додатком 3.

3. Установити, що:

3.1. атестація членів та секретаря атестаційної комісії облдерж­адміністрації здійснюється цією комісією у встановленому порядку;

3.2. для проведення атестації державних службовців облдерж­адміністрації, обов’язки яких пов’язані з регулюванням підприємницької діяльності, до складу атестаційної комісії облдержадміністрації включається представник обласної ради підприємців при Київській обласній державній адміністрації у відповідній галузі.

4. Керівникам головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій:

забезпечити проведення атестації відповідних державних службовців та виконання заходів, передбачених у цьому розпорядженні, використати результати атестації державних службовців для поліпшення діяльності відповідних органів виконавчої влади;

надати звітні матеріали та поінформувати відділ кадрової роботи апарату облдержадміністрації про результати атестації державних службовцівдо 17 грудня 2010 року.

5. Заступникам голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків взяти участь у засіданнях атестаційних комісій структурних підроз­ділів облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додатки

        

Поділитися: