“Про Програму створення належних умов роботи сільських клубних закладів Київської області „Комфорт-культура” на період до 2013 року (проект)”””

Розпорядження від 15.10.2008, №1327
Дата оприлюднення: 15.10.2008

Розглянувши подання управління культури і туризму облдерж­адміністрації, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” та з метою зміцнення матеріально-технічної бази сільських клубних закладів області та створення комфортних умов для їх відвідувачів:

1. Схвалити проект Програми створення належних умов роботи сільських клубних закладів Київської області „Комфорт-культура” на період до 2013 року (далі – проект Програми), що додається.

2. Заступникові голови облдержадміністрації Єремі Р.М. організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою у встановленому порядку Програми:

3.1. головному управлінню капітального будівництва, управлінню культури і туризму облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвикон­комам (міст обласного значення) забезпечити виконання Програми;
3.2. про хід виконання Програми інформувати щороку до 15 січня та до 15 січня 2013 року про результати виконання Програми управління культури і туризму облдержадміністрації для узагальнення та подання відповідної інформації облдержадміністрації;
3.3. головному фінансовому управлінню облдержадміністрації спільно з управлінням культури і туризму облдержадміністрації, райдержадміністраціям при формуванні обласного і місцевих бюджетів на відповідні роки передбачати кошти для реалізації заходів Програми, виходячи з їх фінансового ресурсу та пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Єрему Р.М.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Додаток

”        

Поділитися: