Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про проект Програми збереження, відродження і розвитку народних художніх промислів Київської області на період до 2010 року”

Розпорядження від 13.11.2008, №1437
Дата оприлюднення: 13.11.2008

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.2007№ 768 „Про затвердження Державної програми збереження, відродження і розвитку народних художніх промислів на період до 2010 року”, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” та з метою відновлення однієї з найдавніших традиційних галузей народного мистецтва області:

1. Схвалити проект Програми збереження, відродження і розвитку народних художніх промислів Київської області на період до 2010 року (далі – Програма), що додається.

2. Заступникові голови облдержадміністрації Єремі Р.М. організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження у встановленому порядку Програми:

3.1. Головним управлінням, управлінням, іншим структурним підрозді­лам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання заходів Програми та інформувати управління культури і туризму облдержадміністрації щороку до 1 березня про хід виконання Програми для узагальнення і подання відповідної інформації до 15 березня Міністерству культури і туризму України.
3.2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації спільно з управлінням культури і туризму облдержадміністрації, райдержадміні­страціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) при складанні проектів обласного та місцевих бюджетів на відповідні роки передбачати кошти на фінансування заходів Програми, виходячи з фінансового ресурсу місцевих бюджетів та їх пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступ­ника голови облдержадміністрації Єрему Р.М.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Програма

”        

Поділитися: