Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проект Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Київській області на 2010-2012 роки”

Розпорядження від 15.07.2010, №752
Дата оприлюднення: 15.07.2010

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про інвестиційну діяльність”, „Про іноземні інвестиції”, „Про режим іноземного інвестування” та з метою підвищення інвестиційної привабливості Київської області:

1. Схвалити проект Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Київській області на 2010-2012 роки (далі – Програма), що додається.

2. Першому заступнику голови обласної державної адміністрації Полочанінову В.Г. у встановленому порядку організувати подання проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою у встановленому порядку Програми:

3.1. Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації спільно із структурними підрозділами облдержадміністрації, відповідальними за виконання Програми, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) під час формування обласного та місцевих бюджетів на відповідні роки передбачати кошти на виконання заходів Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

3.2. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам обласної державної адміністрації, обласним установам та організаціям, райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання заходів щодо реалізації Програми та про хід її виконання інформувати облдержадміністрацію через головне управління економіки облдержадміністрації щокварталу до 15 числа місяця, наступного за кварталом.

3.3. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) розробити та затвердити у встановленому порядку відповідні місцеві Програми.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Полочанінова В.Г.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Програма

        

Поділитися: