“Про проект програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Київській області на 2007- 2009 роки”
Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 28.10.2005 № 1513/2005 „Про заходи щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні” та з метою підвищення інвестиційної привабливості Київської області:
1. Схвалити проект програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Київській області на 2007-2009 роки (далі – Програма), що додається.
2. Заступникові голови облдержадміністрації Ковбасюку Ю.В. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.
3. Після затвердження Київською обласною радою у встановленому порядку Програми:
3.1 Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами облдержадміністрації, відповідальними за виконання Програми, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) при формуванні обласного та місцевих бюджетів на відповідні роки передбачати кошти на виконання заходів Програми.
3.2 Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам обласної державної адміністрації, обласним установам та організаціям, райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання заходів Програми.
Про хід її виконання інформувати облдержадміністрацію через головне управління економіки облдержадміністрації щокварталу до 15 числа місяця, наступного за кварталом.
3.3. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) розробити та затвердити у встановленому порядку відповідні місцеві програми.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації Ковбасюка Ю.В.
Голова адміністрації В.І.Ульянченко
