Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проект програми відпочинку та оздоровлення дітей Київської області у 2008 році”””

Розпорядження від 13.02.2008, №119
Дата оприлюднення: 13.02.2008

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 16.01.2003 № 33 „Про Державну програму відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2008 року” та з метою удосконалення організації повноцінного відпочинку, оздоровлення дітей:

1. Схвалити проект програми відпочинку та оздоровлення дітей Київської області у 2008 році (далі – Програма), що додається.

2. Заступникові голови обласної держаної адміністрації Єремі Р.М. організувати подання облдержадміністрацією зазначеного проекту на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою в установленому порядку Програми:

3.1. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації, райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити фінансування заходів Програми за рахунок загальних асигнувань, затверджених структурним підрозділам на 2008 рік, відповідальним за їх виконання, виходячи з фінансового ресурсу обласного та місцевих бюджетів та їх пріоритетів.
3.2. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, обласним організаціям та установам, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання заходів Програми та до 05 травня 2008 року подати управлінню у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації інформацію про стан підготовки до літнього відпочинку та оздоровлення дітей і до 20 жовтня 2008 року – про підсумки його проведення.
4. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) у місячний термін розробити і затвердити районні (міські) програми відпочинку та оздоровлення дітей у 2008 році.
5. Координацію робіт, пов’язаних із реалізацією заходів Програми, покласти на управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.

6. Управлінню у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації до 10 травня 2008 року інформувати облдержадміністрацію про стан підготовки до літнього відпочинку та оздоровлення дітей і до 25 жовтня 2008 року – про підсумки його проведення.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Єрему Р.М.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Додаток

”        

Поділитися: