Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проект Програми створення страхового фонду документації Київської області на 2011-2015 роки”

Розпорядження від 08.07.2011, №688
Дата оприлюднення: 08.07.2011

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації, „Про страховий фонд документації України”, постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 № 320 „Про затвердження Положення про порядок формування, ведення та використання обласного (регіонального) страхового фонду документації”:

1. Схвалити проект Програми створення страхового фонду документації Київської області на 2011-2015 роки (далі – Програма), та подати її на затвердження Київській обласній раді (додається).

2. Після затвердження в установленому порядку Програми:

2.1. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) в установленому порядку розробити та затвердити відповідні програми.

2.2. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання Програми.

Про хід виконання Програми інформувати облдержадміністрацію протягом 2011-2015 років через головне управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації щокварталу до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом.

3. Керівники установ, що утримуються за рахунок коштів обласного бюджету, видатки із створення страхового фонду документації здійснюють у межах загальних асигнувань, виділених на утримання цих установ.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: