Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проект Програми співпраці місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, структурних утворень політичних партій, інститутів громадського суспільства у Київській області на 2010-2012 роки”

Розпорядження від 07.06.2010, №544
Дата оприлюднення: 07.06.2010

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про об’єднання громадян”, „Про політичні партії в Україні”, Послання Президента України до Верховної Ради України „Європейський вибір. Концептуальні засади стратегії економічного та соціального розвитку України на 2002–2011 роки”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 № 1035-р. „Про схвалення Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства” та з метою створення сприятливих умов для співпраці облдержадміністрації, обласної ради з інститутами громадянського суспільства на території Київської області:

1. Схвалити проект Програми співпраці місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, структурних утворень політичних партій, інститутів громадянського суспільства у Київській області на 2010–2012 роки (далі – Програма), що додається.

2. Заступникові голови обласної державної адміністраціїПодашевській Т.Л. організувати подання облдержадміністрацією зазначеного проекту на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою в установленому порядку Програми:

3.1. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади в області, обласним організаціям та установам, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання Програми.

3.2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації під час внесення змін до обласного бюджету на 2010 рік та формування обласного бюджету на 2011-2012 роки враховувати, за поданням головного розпорядника коштів, потребу в асигнуваннях на виконання заходів Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Програма

        

Поділитися: