“Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2008 рік”””

Розпорядження від 24.12.2007, №1447
Дата оприлюднення: 24.12.2007

Відповідно до Законів України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”” “”Про місцеві державні адміністрації”” постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003№ 621 “”Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету””:

1. Схвалити проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2008 рік (далі – Програма) що додається.

2. Заступникові голови облдержадміністрації Ковбасюку Ю.В. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією на розгляд Київській обласній раді проекту Програми.

3. Головним управлінням управлінням та іншим структурним підроз­ділам облдержадміністрації територіальним органам центральних органів виконавчої влади в області обласним організаціям та установам райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) після затвердження в установленому порядку Програми забезпечити безумовне її виконання.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

” 

Поділитися: