Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2006 рік”

Розпорядження від 28.12.2005, №919
Дата оприлюднення: 28.12.2005

Відповідно до Законів України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621 “Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету” (із наступними змінами):

1.Схвалити проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2006 рік (далі – Програма), що додається.

2.Заступникові голови облдержадміністрації КовбасюкуЮ.В. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією на розгляд Київській обласній раді проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2006 рік.

3. Головним управлінням, управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади в області, обласним організаціям та установам, райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) після затвердження в установленому порядку Програми забезпечити безумовне її виконання.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації А.Д.Семенюк

        

Поділитися: