“Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2010 рік”

Розпорядження від 04.12.2009, №1079
Дата оприлюднення: 04.12.2009

Відповідно до Законів України „Про державне прогнозування та розроб­лення програм економічного і соціального розвитку України” „Про місцеві державні адміністрації” постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003№ 621 „Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету”:

1.Схвалити проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2010 рік (далі – Програма) що додається.

2.Заступникові голови облдержадміністрації КовбасюкуЮ.В. у встанов­леному порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Головним управлінням управлінням та іншим структурним підроз­ділам облдержадміністрації територіальним органам центральних органів виконавчої влади в області обласним організаціям та установам взяти участь у розгляді відповідних розділів вказаного проекту Програми на засіданнях профільних комісій Київської обласної ради.

4. Головним управлінням управлінням та іншим структурним підроз­ділам облдержадміністрації територіальним органам центральних органів виконавчої влади в області

Поділитися: