“Про проект Програми розвитку виставково-ярмаркової діяльності в агропромисловому комплексі Київської області на 2011 рік”

Розпорядження від 06.04.2011, №320
Дата оприлюднення: 06.04.2011

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про державну підтримку сільського господарства України”, Указу Президента України від 24.09.2005 №1337/2005 „Про вдосконалення проведення вистав­ково-ярмаркових заходів у Національному комплексі „Експоцентр України”, Концепції розвитку виставково-ярмаркової діяльності, затвердженої постано­вою Кабінету Міністрів України від 22.08.2007 № 1065 та з метою підтримки сільськогосподарських товаровиробників області у розширенні ринків збуту сільськогосподарської продукції:

1. Схвалити проект Програми розвитку виставково-ярмаркової діяльності в агропромисловому комплексі Київської області на 2011 рік (далі – Програма), що додається.

2. Першому заступникові голови облдержадміністрації Москаленку Я.М. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією зазначеного проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

Після затвердження в установленому порядку Програми:

3.1. Головному управлінню агропромислового розвитку облдерж­адміністрації, райдержадміністраціям забезпечити реалізацію заходів Програми.

3.2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації при внесенні змін до показників обласного бюджету на 2011 рік врахувати, за поданням головного розпорядника коштів, потребу в асигнуваннях на виконання Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Москаленка Я.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Програма

        

Поділитися: