Працюємо задля перемоги!

“Про проект Програми розвитку поштового зв’язку Київської області на 2009-2013 роки”

Розпорядження від 27.03.2009, №203
Дата оприлюднення: 27.03.2009

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації“ „Про поштовий зв’язок“ розпорядження Кабінету Міністрів Українивід 10.01.2002 10-р „Про національного оператора поштового звязку“ та з метою покращення якості надання основних поштових послуг у всіх відділеннях поштового зв’язку на території області за доступними цінами й підвищення ролі пошти у соціально-економічному житті області:

1. Схвалити проект Програми розвитку поштового зв’язку Київської області на 2009-2013 роки (далі – Програма) що додається.

2. Заступникові голови облдержадміністрації Максименку В.М. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження у встановленому порядку Програми:
3.1. Головному управлінню промисловості транспорту та зв’язку облдержадміністрації райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання цієї Програми.
Про хід її виконання інформувати облдержадміністрацію через головне управління промисловості транспорту та зв’язку облдержадміністрації щокварталу до 15 числа місяця що настає за звітним періодом.

4. Координацію роботи щодо виконання цієї Програми покласти на головне управління промисловості транспорту та звязку облдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В.М.
Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Поділитися: