Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проект Програми поліпшення кінообслуговування населення Київської області на 2008 – 2012 роки”””

Розпорядження від 18.02.2008, №134
Дата оприлюднення: 18.02.2008

Відповідно до Законів України „Про кінематографію”, „Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 13.09.2007 № 868/2007 „Про заходи щодо сприяння розвитку національної кінематографії”, постанови Верховної Ради України „Про Рекомендації парламентських слухань „Національна кінематографія: стан, проблеми та шляхи їх вирішення”:

1. Схвалити проект Програми поліпшення кінообслуговування населення Київської області на 2008 – 2012 роки (далі – Програма), що додається.

2. Заступникові голови обласної державної адміністрації Єремі Р.М. організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою у встановленому порядку Програми:

3.1. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) при формуванні обласного та місцевих бюджетів на відповідні роки передбачати кошти на виконання заходів Програми, виходячи з їх фінансового ресурсу та пріоритетів.

3.2. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) у місячний термін розробити та затвердити відповідні місцеві програми та забезпечити виконання обласної і власних програм.
Про хід виконання Програми інформувати облдержадміністрацію через комунальне підприємство Київської обласної ради „Київоблкіно” щороку до20 січня та 20 липня.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Єрему Р.М.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Додатки

”        

Поділитися: