Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проект Програми підтримки клубних закладів Київської області та комунального вищого навчального закладу “Обласне училище культури і мисцецтв” у 2010 році”

Розпорядження від 09.08.2010, №865
Дата оприлюднення: 09.08.2010

Розглянувши подання управління культури і туризму облдержадміністрації, відповідно до Основ законодавства про культуру, Закону України „Про місцеві державні адміністрації” та з метою активізації діяльності клубних закладів, зміцнення їх матеріально-технічної бази:

1. Схвалити проект Програми підтримки клубних закладів Київської області та комунального вищого навчального закладу „Обласне училище культури і мистецтв” у 2010 році (далі – проект Програми), що додається.

2. Заступникові голови облдержадміністрації Подашевській Т.Л. в установленому порядку організувати подання проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою у встановленому порядку проекту Програми підтримки клубних закладів Київської області та комунального вищого навчального закладу „Обласне училище культури і мистецтв” у 2010 році:

3.1. управлінню культури і туризму облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання Програми;

3.2. управлінню культури і туризму облдержадміністрації інформувати до 15 лютого 2011 року облдержадміністрацію про результати виконання Програми;

3.3. головному фінансовому управлінню облдержадміністрації, райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити фінансування заходів Програми за рахунок загальних асигнувань, передбачених в обласному та місцевих бюджетах, головним розпорядникам, відповідальним за їх виконання.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Програма

        

Поділитися: