Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проект Програми передачі гуртожитків Київської області у власність територіальних громад на 2012-2015 роки”

Розпорядження від 03.12.2012, №520
Дата оприлюднення: 03.12.2012

Відповідно Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків”, „Про Загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2012-2015 роки”:

1. Схвалити проект Програми передачі гуртожитків Київської області у власність територіальних громад на 2012-2015 роки (далі – Програма), що додається.

2. Заступникові голови Київської облдержадміністрації Максименку В.М. забезпечити подання облдержадміністрацією проекту Програми на затвердження Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою в установленому порядку Програми:

3.1. Головному управлінню житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації щороку в установленому порядку подавати пропозиції до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України обсяги необхідного фінансування заходів Програми за рахунок коштів державного бюджету.

3.2. Рекомендувати Києво-Святошинській райдержадміністрації, Березанському, Білоцерківському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Переяслав-Хмельницькому та Бучанському міськвиконкомам при формуванні показників місцевих бюджетів на відповідні роки передбачати кошти на фінансування заходів Програми, виходячи з реальних можливостей та пріоритетів.

3.3. Головному управлінню житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання Програми.

Про хід виконання Програми інформувати облдержадміністрацію щороку до 1 лютого.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Програма

        

Поділитися: