Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проект Комплексної програми розвитку галузі культури Київської області на 2011-2015 роки”

Розпорядження від 24.12.2010, №1509
Дата оприлюднення: 24.12.2010

Розглянувши подання управління культури і туризму облдержадміністрації, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації“ та з метою формування доступної та якісної системи задоволення культурних потреб жителів області:

1. Схвалити проект Комплексної програми розвитку галузі культури Київської області на 2011-2015 роки (далі – проект Програми), що додається.

2.Заступникові голови Київської облдержадміністраціїПодашевській Т.Л. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою Програми:

3.1. управлінню культури і туризму облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання Програми;

3.2. райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) щороку до 15 січня інформувати про хід виконання Програми тадо 15 січня 2016 року в цілому про результати виконання Програми облдержадміністрацію через управління культури і туризму облдержадміністрації;

3.3. головному фінансовому управлінню облдержадміністрації спільно з управлінням культури і туризму облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) при формуванні обласного і місцевих бюджетів на відповідні роки передбачати кошти для реалізації заходів Програми, виходячи з їх фінансового ресурсу та пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Програма

        

Поділитися: