“Про проект Київської обласної програми „Сільські стадіони Київщини ” на 2008-2011 роки”””

Розпорядження від 07.07.2008, №977
Дата оприлюднення: 07.07.2008

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про фізичну культуру і спорт”, Указу Президента України від 02.08.2006 № 667 „Про національний план дій щодо реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту”, постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 49 „Про утворення центрів фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” та з метою створення умов для організації фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи у сільській місцевості, забезпечення будівництва, реконструкції та ремонту стадіонів, футбольних полів, спортивних площадок у кожному селі та селищі області:

1. Схвалити проект Київської обласної програми „Сільські стадіони Київщини” на 2008-2011 роки (далі – Програма), що додається.

2. Заступникові голови облдержадміністрації Єремі Р.М. організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою в установленому порядку Програми:

3.1. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям забезпечити виконання Програми та інформувати управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації щороку до 20 грудня про хід виконання Програми та до 20 січня 2011 року про результати виконання Програми.
3.2. Райдержадміністраціям розробити у місячний термін відповідні районні програми.
3.3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації спільно з управлінням з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації в установленому порядку передбачити кошти в обласному бюджеті на виконання заходів Програми, виходячи з його фінансового ресурсу та пріоритетів.
3.4 Управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації забезпечити висвітлення ходу реалізації Програми у засобах масової інформації.

4. Координацію роботи щодо виконання Програми покласти на управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Єрему Р.М.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Додаток

Додаток 1

Додаток 2

”        

Поділитися: