Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проект Київської обласної програми „Цукровий та нецукровий діабет” на 2008-2012 роки”””

Розпорядження від 05.02.2008, №95
Дата оприлюднення: 05.02.2008

Відповідно до Указу Президента України від 06.12.2005 № 1694/2005 „Про невідкладні заходи щодо реформування системи охорони здоров’я” та Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Схвалити проект Київської обласної програми „Цукровий та нецукровий діабет” на 2008-2012 роки, що додається.

2. Заступникові голови обласної державної адміністрації Кондруку В.П. організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою у встановленому порядку Програми:

3.1. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації спільно з головним управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) при формуванні обласного та місцевих бюджетів на відповідні роки передбачати кошти на виконання заходів Програми, виходячи з їх реальних можливостей.
3.2. Головному управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання Програми та інформувати обласну державну адміністрацію щороку до 20 грудня про хід виконання Програми та до 20 січня 2013 року про результати виконання Програми.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти назаступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації В.М.Вакараш

Додаток

”        

Поділитися: