Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про проект Київської обласної програми „Протиепізоотичні заходи та боротьба з хворобами тварин у 2007 році”

Розпорядження від 22.12.2006, №1075
Дата оприлюднення: 22.12.2006

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), „Про державну підтримку сільського господарства України” (із наступними змінами) та з метою підтримки сільськогосподарських товаровиробників області у виробництві стратегічно важливих видів сільськогосподарської продукції для забезпечення продовольчої безпеки:

1. Схвалити проект Київської обласної програми „Протиепізоотичні заходи та боротьба з хворобами тварин у 2007 році” (далі – Програма), що додається.

2. Заступникові голови облдержадміністрації Юркевичу А.І. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження в установленому порядку Програми:

3.1. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації, райдержадміністраціям забезпечити реалізацію Програми.

3.2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації під час формування показників обласного бюджету враховувати, за поданням головного розпорядника коштів, потребу в асигнуваннях на виконання Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Юркевича А.І.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Проект програми

        

Поділитися: