Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проект Київської обласної Програми „Розвиток виставково-ярмаркової діяльності в агропромисловому комплексі Київської області на 2006 рік”

Розпорядження від 30.12.2005, №926
Дата оприлюднення: 30.12.2005

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (ізнаступними змінами), Концепції розвитку виставково-ярмаркової діяльності, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.07.2003 № 459-р та з метою створення сприятливих умов для розширення Міжнародного співробітництва у галузях сільського господарства, харчової і переробної промисловостей, сільськогосподарського машинобудування, просування продукції товаровиробників на внутрішні та зовнішні ринки, залучених іноземних інвестицій в аграрний сектор економіки та для подальшого розвитку виставкової діяльності в області:
1. Схвалити проект Київської обласної Програми „Розвиток виставково-ярмаркової діяльності в агропромисловому комплексі Київської області на 2006 рік” (далі – Програма), що додається.
2. Заступникові голови облдержадміністрації Юркевичу А.І. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією зазначеного проекту на розгляд Київській обласній раді.
3.Після затвердження в установленому порядку Програми:
3.1. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації, райдержадміністраціям забезпечити реалізацію заходів Програми.
3.2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації під час формування показників обласного бюджету щороку враховувати, за поданням головного розпорядника коштів, потребу в асигнуваннях на виконання Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Юркевича А.І.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації А.Д.Семенюк

Програма

        

Поділитися: