Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проект Київської обласної Програми “Підвищення родючості ґрунтів у 2006 та на період до 2010 року”

Розпорядження від 27.01.2006, №68
Дата оприлюднення: 27.01.2006

З метою покращення родючості ґрунтів області, відповідно до Земельного кодексу України, Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні” (із наступними змінами), „Про державну підтримку сільського господарства України“, „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами):

1. Схвалити проект Київської обласної Програми „Підвищення родючості ґрунтів у 2006 та на період до 2010 року” (далі – Програма), що додається.

2. Заступникові голови облдержадміністрації Юркевичу А.І. організувати подання облдержадміністрацією зазначеного проекту на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження в установленому порядку Програми:
3.1. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації при формуванні показників обласного бюджету на відповідні роки враховувати обсяги фінансування Програми за рахунок коштів, що надходять до обласного бюджету згідно з чинним законодавством у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.
3.2. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації, райдержадміністраціям забезпечити безумовне виконання Програми.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Юркевича А.І.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Проект Програми

Додатки до Програми

        

Поділитися: