Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проект Київської обласної комплексної програми “Турбота” на 2006-2010 роки”

Розпорядження від 27.02.2006, №153
Дата оприлюднення: 27.02.2006

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами) та з метою подальшого вирішення невідкладних питань матеріального, медичного, соціально-побутового, культурного обслуговування, організаційно-правового та інформаційного забезпечення малозабезпечених громадян Київської області:

1. Схвалити проект Київської обласної комплексної програми “Турбота” на 2006-2010 роки (далі – Програма), що додається.

2. Заступникові голови облдержадміністрації Кондруку В.П. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження у встановленому порядку Програми:
3.1. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам обласної державної адміністрації, обласним установам та організаціям забезпечити безумовне виконання даної Програми. Про хід її виконання інформувати облдержадміністрацію через головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації двічі на рік 15 січня та15 липня, починаючи з липня 2006 року.
3.2. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) розробити та затвердити відповідні програми (заходи).

4. Координацію робіт щодо виконання цієї Програми покласти на головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

5. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації спільно з головним управлінням праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) за рахунок коштів, затверджених у відповідних місцевих бюджетах на 2006 рік та при їх формуванні на 2007-2010 роки, передбачати кошти на фінансування заходів Програми, виходячи з фінансового ресурсу та пріоритетів.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Програма

        

Поділитися: