Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про продовження роботи над новим пошуково-видавничим проектом “Книга Пам”яті України. Звитяжці. Київська область”

Розпорядження від 30.10.2006, №889
Дата оприлюднення: 30.10.2006

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.08.2006 № 458-р „Про продовження роботи над пошуково-видавничим проектом „Книга Пам’яті України”, розпорядження голови Головної редколегії „Книга Пам’яті України” від 15.08.2006 № 1 “Про уточнення структури Пошуково-видавничого агентства „Книга Пам’яті України” та з метою створення нової серії ” Книга Пам’яті України. Звитяжці. Київська область” для вшанування всіх громадян України, що боролися за її свободу і незалежність, популяризації серед світової спільноти вагомого внеску українського народу в перемогу у Другій світовій війні та відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

1. Здійснити видання нової серії “Книга Пам’яті України. Звитяжці. Київська область” протягом 2006-2010 років орієнтовно в обсязі 10 томів.

2. Продовжити термін роботи обласної редакційної колегії “Книга Пам’яті України” та затвердити її новий склад (додається).

3. Перейменувати робочу групу при обласній редакційній колегії „Книга Пам’яті”, утворену рішенням виконавчого комітету Київської обласної ради народних депутатів від 25.09.89 № 155 „Про організацію роботи, матеріально-технічне і фінансове забезпечення підготовки та видання обласної „Книги Пам’яті”, у обласне відділення пошуково-видавничого агентства „Книга Пам’яті України”.

4. Обласній редакційній колегії „Книга Пам’яті України”:

розробити методичні рекомендації для практичної роботи на місцях, до 01.12.2006 затвердити графік щорічного випуску видань;
помістити у виданнях серії персональні дані про громадян України, які воювали на фронтах і проходили військову службу протягом 1939-1945 років, брали участь у національно-визвольній боротьбі українського народу протягом 1939-1956 років, відбудовували міста і села;
визначити основні редакційно-видавничі вимоги щодо структури, художньо-технічного та поліграфічного оформлення серії;
здійснити за підтримки райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення) організаційні та науково-пошукові заходи, спрямовані на підготовку необхідних матеріалів до серії;
забезпечити у 2007 році видання першого тому серії „Книга Пам’яті України. Звитяжці. Київська область”.

5. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення):

забезпечити продовження пошукової роботи районних, міських редколегій з виявлення персональних даних на громадян вищезазначених категорій, сформовані якісні матеріали своєчасно надсилати до обласної редакційної колегії „Книга Пам’яті України”;
сприяти організаційному, матеріально-технічному та фінансовому забезпеченню пошукової роботи.

6. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації спільно з управлінням культури і туризму облдержадміністрації при формуванні проекту обласного бюджету на відповідні роки передбачати кошти на випуск запланованих видань серіалу “Книга Пам’яті України. Звитяжці. Київська область”.

7. Визнати таким, що втратив чинність, п.1 розпорядження голови облдержадміністрації від 27.05.2005 № 285 „Про новий склад обласної редакційної колегії „Книга Пам’яті”.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Семерака О.М.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Додаток

        

Поділитися: