Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про призначення стипендій відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22.05.2000 № 248”

Розпорядження від 21.11.2006, №948
Дата оприлюднення: 21.11.2006

Розглянувши подання управління освіти і науки облдержадміністрації, відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22.05.2000 № 248 “Про встановлення стипендій голови Київської обласної державної адміністрації для переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів та ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів”, зареєстрованого в Київському обласному управлінні юстиції24 травня 2000 року за № 42/259:

1. Призначити стипендії голови Київської облдержадміністрації:

1.1. Переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, що відбулися в 2005/2006 навчальному році, у розмірі по 50 гривень у місяць кожному:

Бивалькевичу

Роману Васильовичу

учневі 10 класу ліцею м. Славутич

Біланюк

Ірині Михайлівні

учениці 11 класу спеціалізованої загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів № 12, м.Ірпінь

Боднару

Олександру Сергійовичу

учневі 11 класу спеціалізованої загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів № 9, м.Фастів

Будановій

Яні Романівні

учениці 10 класу загальноосвітньої школиІ-ІІІ ступенів № 18, м.Біла Церква

Вайнер

Вікторії Дмитрівні

учениці 11 класу загальноосвітньої школиІ-ІІІ ступенів № 13, м.Біла Церква

Гребеневич

Оксані Василівні

учениці 10 класу Музичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Києво-Святошинський район

Гумбатовій

Айсель Шахін Кизи

учениці 8 класу загальноосвітньої школиІ-ІІІ ступенів № 18, м.Біла Церква

Дацюк

Марії Віталіївні

учениці 11 класу Немішаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, Бородянський район

Дросенку

Антону Юрійовичу

учневі 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9, м.Фастів

Заліток

Ліні Олександрівні

учениці 10 класу Ставищенського навчально-виховного комплексу № 1, Ставищенський район

Зубченко

Альоні Віталіївні

учениці 9 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, Києво-Святошинський район

Івашко

Аліні Миколаївні

учениці 10 класу Української гімназії, м. Ірпінь

Капущаку

Роману Степановичу

учневі 10 класу ліцею “Дизайн-освіта”,м.Бориспіль

Ковальчук

Катерині Олександрівні

учениці 10 класу Тетіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, Тетіївський район

Корж

Анастасії Іванівні

учениці 11 класу Державного ліцею м.Біла Церква

Коцуру

Дмитру Вікторовичу

учневі 10 класу загальноосвітньої школиІ-ІІІ ступенів № 1, м.Переяслав-Хмельницький

Кравцовій

Анастасії Вікторівні

учениці 11 класу Кіровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Бориспільський район

Круковець

Вікторії Валентинівні

учениці 10 класу загальноосвітньої школиІ-ІІІ ступенів № 3, м.Славутич

Леоненку

Сергію Івановичу

учневі 11 класу ліцею м.Славутич

Лисак

Катерині Олександрівні

учениці 11 класу Обухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, Обухівський район

Лисенко

Наталії Валеріївні

учениці 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, м.Бровари

Луцик

Наталії Сергіївні

учениці 11 класу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, Миронівський район

Майструку

Андрію Станіславовичу

учневі 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12, м.Біла Церква

Маковецькому

Ігору Миколайовичу

учневі 10 класу Державного ліцею, м.Біла Церква

Мельниченко

Олені Миколаївні

учениці 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9, м. Бровари

Морозовій

Юлії Олександрівні

учениці 11 класу гімназії № 1, м.Біла Церква

Ореховській

Олександрі Олександрівні

учениці 9 класу Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, Києво-Святошинський район

Похилю

Іллі Тарасовичу

учневі 10 класу Мирненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Бориспільський район

Савченку

Яну Михайловичу

учневі 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12, м.Біла Церква

Соловей

Ганні Анатоліївні

учениці 7 класу Української гімназії, м.Ірпінь

Терещенку

Ярославу Михайловичу

учневі 11 класу Богуславської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, Богуславський район

Тузнік

Галині Сергіївні

учениці 11 класу гімназії ім.С.Олійника,м.Бровари

Усик

Ніні Іванівні

учениці 10 класу Державного ліцею, м.Біла Церква

Цисаренко

Марині Юріївні

учениці 6 класу Глевахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Васильківський район

1.2. Переможцям ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, що відбулися в 2005/2006 навчальному році, у розмірі по 70 гривень у місяць кожному:

Баці

Віталію Олександровичу

учневі 11 класу гімназії №1, м.Біла Церква

Гражевській

Анні Олександрівні

учениці 11 класу Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Броварський район

Губару

Олександру Миколайовичу

учневі 8 класу гімназії, м.Переяслав-Хмельницький

Деркачу

Богдану Леонтійовичу

учневі 11 класу Державного ліцею, м.Біла Церква

Іллющенко

Наталії Сергіївні

учениці 11 класу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, Миронівський район

Ковалик

Лесі Іванівні

учениці 11 класу загальноосвітньої школиІ-ІІІ ступенів № 1, м.Ірпінь

Кувіці

Катерині Семенівні

учениці 10 класу гімназії № 1, м.Біла Церкв

Милці

В’ячеславу Віталійовичу

учневі 11 класу гімназії № 1, м.Біла Церква

Плизі

Андрію Івановичу

учневі 11 класу Макарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, Макарівський район

Руденку

Олександру Вікторовичу

учневі 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, м.Фастів

Салобуті

Інні Олександрівні

учениці 9 класу Яготинської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, Яготинський району

Соболю

Олександру Олександровичу

учневі 9 класу Фурсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Білоцерківський район

Тарасенко

Дарині Іванівні

учениці 11 класу ліцею, м.Славутич

Шак

Аліні Миколаївні

учениці 9 класу Димерської гімназії, Вишгородський район

1.3. Переможцям ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у розмірі по 70 гривень у місяць кожному:

Осипенку

Максиму Юрійовичу

учневі 11 класу Богуславської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, Богуславський район

Костюк

Тетяні Анатоліївні

учениці 11 класу Щасливського навчально-виховного комплексу, Бориспільський район

2. Взяти до відома, що від Київської області переможців ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів не було.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації:

3.1. профінансувати у 2006 році управління освіти і науки облдержадмі-ністрації у суму 11280 (одинадцять тисяч двісті вісімдесят) гривень на цілі, зазначені у п.1 цього розпорядження, за рахунок загальних асигнувань, затверджених зазначеному управлінню на 2006 рік;
3.2. спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації передбачити в обласному бюджеті на 2007 рік видатки на виплату стипендій голови Київської облдержадміністрації переможцям ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів та ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2007 році.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: