Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про призначення стипендій, установлених розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 23 вересня 2003 року № 557

Розпорядження від 27.11.2013, №455
Дата оприлюднення: 27.11.2013

Розглянувши подання департаменту освіти і науки облдержадміністрації, відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 вересня 2003 року № 557 “Про встановлення стипендій голови Київської обласної державної адміністрації вчителям, які підготували призерів ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів та ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України”, зареєстрованого в Київському обласному управлінні юстиції 24 вересня 2003 року за № 34/437:

1. Призначити стипендії голови Київської обласної державної адміністрації вчителям, які підготували призерів ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, вчителям з базових дисциплін, які підготували призерів ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та майстрам виробничого навчання, які підготували призерів ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, що відбулися в 2012-2013 навчальному році, у розмірі 200 гривень на місяць кожному:

Анісімовій

Тамарі Олександрівні

вчителю фізики Києво-Святошинської районної

класичної гімназії

Байді

Олені Анатоліївні

вчителю іспанської мови Броварської гімназії

імені Степана Олійника

Білопольській

Тетяні Василівні

Беник

Ользі Никифорівні

Бондарчук

Ірині Петрівні

вчителю біології Економіко-правового ліцею

м. Біла Церква

вчителю історії Економіко-правового ліцею

м. Біла Церква

вчителю правознавства Білоцерківської

гімназії №2 Білоцерківської міської ради

Василенко

Тетяні Григорівні

вчителю історії Богуславської спеціалізованої

школи № 1 загальноосвітнього навчального

закладу І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням

окремих предметів

Грабовській

Євгенії Дмитрівні

Григоренко

Олені Петрівні

Долініній

Катерині Василівні

Дробот

Надії Григорівні

вчителю Економіко-правового ліцею м. Біла Церква

вчителю історії загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів № 6 м. Біла Церква

вчителю французької мови Броварської

спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5

Броварської міської ради

вчителю історії Новоолександрівського НВК

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –

дитячий садок» Згурівського району

Захаренко

Тетяні Дмитрівні

вчителю трудового навчання Музичанської

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Києво-Святошинського району

Заципанюк

Лідії Василівні

Льовіній

Галині Мирославівні

вчителю біології та екології Семиполківського

НВК Броварського району

вчителю української мови і літератури

Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим

вивченням іноземних мов

Лупан

Наталії Миколаївні

Мартиненко

Вікторії Ромуальдівні

вчителю української мови і літератури

Мирненської загальноосвітньої школи

І – ІІІ ступенів Бориспільського району

вчителю Переяслав-Хмельницької

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7

Мельниковій

Тетяні Вікторівні

вчителю німецької мови навчально-виховного

комплексу «Гімназія – загальноосвітній

навчальний заклад І ступеняіменіВолодимира

Мельника» м. Обухова

Менделюку

Сергію Васильовичу

майстру виробничого навчання державного

навчального закладу «Катюжанське вище

професійне училище»

Москаленку

Василю Анатолійовичу

вчителю економіки Білоцерківського

навчально-виховного об’єднання «Перша

Білоцерківська гімназія – школа І ступеня»

Московчук

Вірі Іванівні

вчителю біології Бучанської спеціалізованої

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5

з поглибленим вивченням іноземних мов

Нагаєвій

Лідії Михайлівні

Неруш

Наталії Василівні

Олексійчук

Ларисі Едуардівні

Павлик

Людмилі Андріївні

Паламарчук

Тетяні Василівні

вчителю біології Бориспільського навчально-

виховного комплексу«Гімназія«Перспектива» –

загальноосвітня школа І ступеня»

вчителю англійської мови Хотівського

навчально-виховного комплексу

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –

гімназія» Києво-Святошинського району

вчителю інформаційних технологій Вишнівської

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

Києво-Святошинського району

вчителю географії Переяслав-Хмельницької

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№ 7

майстру виробничого навчання ДПТНЗ

«Білоцерківське вище професійне училище»

Пархоменко

Світлані Олексіївні

вчителю іспанської мови Іванківського районного ліцею

Потильчак

Світлані Йосипівні

вчителю історії Білоцерківського навчально-

виховного об’єднання «Перша Білоцерківська

гімназія – школа І ступеня»

Причепі

Володимиру Даниловичу

Прохоренко

Світлані Миколаївні

Прокопенко

Любові Володимирівні

вчителю трудового навчання Білоцерківської

гімназії № 2

вчителю географії загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 4 м. Обухова

вчителю правознавства спеціалізованої

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 з

поглибленим вивченням іноземних мов м. Біла Церква

Плахотнюк

Клавдії Леонідівні

вчителю біології Вишнівської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів № 1 Києво-Святошинського району

Плівачук

Катерині Володимирівні

вчителю української мови і літератури НВК

«Сквирський ліцей – загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів» Сквирського району

Пустовій

Ользі Іванівні

вчителю української мови і літератури

Рубченківського навчально-виховного

об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів –

дошкільний навчальний заклад»

Володарського району

Редько

Олені Миколаївні

вчителю географії Білоцерківського

економіко-правового ліцею

Рудницькій

Олені Анатоліївні

вчителю української мови і літератури

Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

Сатанівській

Валентині Іванівні

вчителю економіки Боярського навчально-

виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня

школа І ступеня» Києво-Святошинського району

Сікачині

Людмилі Василівні

вчителю географії Пищиківської

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Сквирської району

Шульженко

Марії Михайлівні

вчителю біології та хімії Мархалівської

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Васильківського району

Шарапі

Ларисі Михайлівні

вчителю математики Великоолександрівської

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Бориспільського району

Шинкарук

Галині Станіславівні

вчителю біології Володарської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів № 1

Шкурко

Лілії Іванівні

Чемерис

Ользі Олегівні

Халявінській

Людмилі Петрівні

вчителю хімії загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 18 м. Біла Церква

вчителю географії Комунального закладу

Київськоїобласної ради «Переяслав-Хмельницька

загальноосвітня школа-інтернат»

вчителю української мови і літератури

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22

м. Біла Церква

Холодній

Нінель Борисівні

Федірко

Надії Василівні

Ушаковій

Наталії Григорівні

Яструб

Лесі Василівні

вчителю біології Броварської гімназії

ім. С.І.Олійника

вчителю української мови і літератури

Іванківського районного ліцею

вчителю німецької мови Бучанської

спеціалізованої загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням

іноземних мов

вчителю біології Красилівського НВК

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-

агротехнічний ліцей»

2. Департаменту фінансів облдержадміністрації забезпечити фінансування видатків на виплату стипендій голови Київської облдержадміністрації вчителям, які підготували призерів ІV Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, вчителям з базових дисциплін, які підготували призерів ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та майстрам виробничого навчання, які підготували призерів ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, за рахунок загальних асигнувань, затверджених департаменту освіти і науки облдержадміністрації на відповідний бюджетний період.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т. Л.

Голова адміністрації А.Й. Присяжнюк

        

Поділитися: