Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про призначення стипендій, установлених розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 22.05.2000 №248”

Розпорядження від 23.12.2009, №1153
Дата оприлюднення: 23.12.2009

Розглянувши подання головного управління освіти і науки облдержадміністрації відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації“ розпорядження голови обласної державної адміністраціївід 22.05.2000 № 248 „Про встановлення стипендій голови Київської обласної державної адміністрації для переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів та ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів“ зареєстрованого в Київському обласному управлінні юстиції 24.05.2000 № 42/259:
Призначити стипендії голови Київської обласної державної адміністрації:
1.1. Переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів що відбулися в 2008/2009 навчальному році у розміріпо 50 гривень у місяць кожному:

Безвербному

Олегу Романовичу

учневі 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 м.Білої Церкви

Бреус

Ярославі Валеріївні

учениці 9 класу Новоолександрівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок“ Згурівського району

Булакевич

Ірині Русланівні

учениці 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 м. Білої Церкви

Булочнікову

Андрію Сергійовичу

учневі 11 класу Славутицького ліцею

Галаці

Яні Віталіївні

учениці 9 класу Бородянської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

Герасименку

Антону Олексійовичу

учневі 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 м.Ірпеня

Денисюк

Юлії Миколаївні

учениці 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 м.Переяслава-Хмельницького

Заверусі

Володимиру Георгійовичу

учневі 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 м.Василькова

Івановій

Юлії Іванівні

учениці 11 класу Демидівської спеціалізованої школи Вишгородського району

Іванченко

Анні Павлівні

учениці 9 класу гімназії м.Білої Церкви

Євтушенку

Михайлу Олександровичу

учневі 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 м.Ірпеня

Кваші

Тетяні Володимирівні

учениці 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№ 13 м.Білої Церкви

Костюку

Едуарду Володимировичу

учневі 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 м.Бровари

Кірпі

Роману Анатолійовичу

учневі 7 класу загальноосвітньої школиІ-ІІІ ступенів № 6 м.Борисполя

Моргун

Галині Олександрівні

учениці 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м.Білої Церкви

Пінчуку

Владиславу Олександровичу

учневі 10 класу Сквирського ліцею

Платоновій

Ользі Олегівні

учениці 9 класу Рокитнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3

Салаті

Юлії Олексіївні

учениці 9 класу Богуславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 32

Саражинській

Анастасії Віталіївні

учениці 11 класу гімназії № 1 м.Білої Церкви

Снігир

Анастасії Сергіївні

учениці 10 класу Старшинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бориспільського району

Стригун

Катерині Олександрівні

учениці 8 класу Мазінського навчально-виховного об’єднання „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад“ Переяслав-Хмельницького району

Трояну

Володимиру Володимировичу

учневі 10 класу навчально-виховного комплексу м.Березані

Туманову

Нікіті Костянтиновичу

учневі 9 класу гімназії ім. С.І.Олійника м.Бровари

Фаренік

Анастасії Сергіївні

учениці 10 класу Бучанської Української гімназії

Цяпкало

Катерині Миколаївні

учениці 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№ 12 м.Ірпеня

Чираку

Юрію Олеговичу

учневі 11 класу Державного ліцею м.Білої Церкви

”   

Поділитися: