Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про призначення стипендій, установлених розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 22.05.2000 № 248”

Розпорядження від 27.11.2008, №1499
Дата оприлюднення: 27.11.2008

Розглянувши подання головного управління освіти і науки облдерж­адміністрації, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміні­страції”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністраціївід 22.05.2000 № 248 „Про встановлення стипендій голови Київської обласної державної адміністрації для переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів та ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів”, зареєстрованого в Київському обласному управлінні юстиції 24.05.2000 за № 42/259:

1. Призначити стипендії голови Київської обласної державної адміністрації:

1.1. Переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, що відбулися в 2007/2008 навчальному році, у розмірі 50 гривень у місяць кожному:

Бойко

Анні Юріївні

учениці 9 класу Фастівської спеціалізованої загально­освіт­ньої школи І-ІІІ ступенів № 9

Бреус

Ярославі Валеріївні

учениці 8 класу Новоолександрівського навчально-виховного комплексу „Загально­освітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок” Згурівського району

Булочнікову

Андрію Сергійовичу

учневі 10 класу Славутицького ліцею

Вадзінській

Ірині Анатоліївні

учениці 9 класу Узинської гімназії Біло­церків­­ського району

Горбаню

Віталію Васильовичу

учневі 11 класу Білоцерківської загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів № 17

Івановій

Юлії Іванівні

учениці 10 класу Демидівської спеціалізо­ваної школи Вишгородського району

Каковському

В’ячеславу Олеговичу

учневі 11 класу Білоцерківської спеціалізо­ваної загально­освітньої школи № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій

Камінському

Олегу Ігоровичу

учневі 10 класу Гореницької загальноосвіт­ньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошин­ського району

Карпенко

Мирославі Олександрівні

учениці 11 класу Української загальноосвіт­ньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Обухівського району

Коваленку

Віталію Володимировичу

учневі 10 класу Ставищенського середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 2 ім. О.С.Паланського

Коржелецькій

Валентині Сергіївні

учениці 11 класу Миронівського навчально-виховного комплексу

Коцарь

Олені Олександрівні

учениці 10 класу Фастівської загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів № 4

Кравченко

Анні Сергіївні

учениці 9 класу Новогребельського навча­льно-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Бородянського району

Круковець

Ксенії Валентинівні

учениці 9 класу Славутицького ліцею

Лазебник

Олександрі Вадимівні

учениці 10 класу Білоцерківської гімназії

Лисенко

Анастасії Олександрівні

учениці 9 класу Щасливського навчально-виховного комплексу Бориспільського району

Литинській

Тетяні Михайлівні

учениці 10 класу Білоцерківської гімназії

Репеху

Сергію Юрійовичу

учневі 11 класу Славутицького ліцею

Роман

Наталії Ігорівні

учениці 7 класу Переяслав-Хмельницької гімназії

Серьогіну

Євгену Вікторовичу

учневі 10 класу Білоцерківської гімназії

Старінець

Інні Сергіївні

учениці 11 класу Миронівського навчально-виховного комплексу

Тітовій

Лілії Олександрівні

учениці 11 класу Старинської загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів Бориспіль­ського району

Ткалич

Вікторії Олександрівні

учениці 10 класу Броварської спеціалізо­ваної школи І-ІІІ ступенів № 5

Ткаченко

Вікторії Володимирівні

учениці 11 класу Боярської загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Києво-Святошинського району

Третьяковій

Дар’ї Сергіївні

учениці 11 класу Славутицької загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

Уманцю

Івану Романовичу

учневі 11 класу Рокитнянського районного ліцею

Харенко

Катерині Миколаївні

учениці 11 класу Гребінківської гімназії Васильківського району

Чеховській

Дар’ї Ростиславівні

учениці 11 класу Бучанської Української гімназії

Шабановій

Анастасії Павлівні

учениці 10 класу Білоцерківської загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

1.2. Переможцям ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів що відбулися в 2007/2008 навчальному році у розмірі 70 гривень у місяць кожному:

Богдан

Ярославі Олександрівні

учениці 10 класу Хоцьківської загально­освітньої школи Переяслав-Хмельницького району

Бойко

Анастасії Сергіївні

учениці 10 класу Бориспільського ліцею „Дизайн-освіта” ім. П.Чубинського

Гаркавенку

Олександру Миколайовичу

учневі 9 класу Білоцерківської гімназії

Губарю

Олександру Миколайовичу

учневі 10 класу Переяслав-Хмельницької гімназії

Демещуку

Анатолію Вікторовичу

учневі 10 класу Білоцерківського держав­ного ліцею

Денисюк

Юлії Миколаївні

учениці 10 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7

Захарову

Іллі Дмитровичу

учневі 9 класу Києво-Святошинської районної класичної гімназії

Кваша

Тетяні Володимирівні

учениці 10 класу Білоцерківської загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів № 13

Киливник

Катерині Ігорівні

учениці 10 класу Рогозівської загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів Бориспіль­ського району

Кириченко

Тетяні Віленівні

учениці 9 класу Богуславської загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

Мосі

Інні Миколаївні

учениці 10 класу Киданівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок” Богуславського району

Падалко

Марині Леонідівні

учениці 10 класу Іванківської загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

Пономарчук

Світлані Віталіївні

учениці 11 класу Бучанської Української гімназії

Савицькій

Наталії Олегівні

учениці 9 класу Вишгородської районної гімназії „Інтелект”

Салобуті

Інні Олександрівні

учениці 11 класу Яготинської спеціалізова­ної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№ 3

Свириденко

Марині Анатоліївні

учениці 11 класу Іванківського районного ліцею

Сіваєвій

Євгенії Валеріївні

учениці 10 класу Білоцерківського держав­ного ліцею

Сітніцькій

Олесі Валентинівні

учениці 10 класу Музичанської загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинського району

Соболю

Олександру Олександровичу

учневі 11 класу Фурсівської загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів Білоцерків­ського району

1.3. Переможцям ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у розмірі 70 гривень у місяць кожному:

Репеху

Сергію Юрійовичу

учневі 11 класу Славутицького ліцею

Швець

Ірині Василівні

учениці 10 класу Тетіївської загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

1.4. Переможцю ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за професією „Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” у розмірі 70 грн. в місяць:

Королю

Сергію Сергійовичу

учневі Катюжанського вищого професійного

училища Вишгородський район

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації:

2.1. Профінансувати у 2008 році головне управління освіти і науки облдержадміністрації в сумі 11960 (одинадцять тисяч дев’ятсот шістдесят) гривень на цілі зазначені у п.1 цього розпорядження за рахунок загальних асигнувань затверджених зазначеному управлінню на 2008 рік.
2.2. Спільно з головним управлінням освіти і науки облдерж­адміністрації передбачити в обласному бюджеті на 2009 рік видатки на виплату стипендій голови Київської обласної державної адміністрації перемо­жцям ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів та ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстер­ності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2009 році.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

”  

Поділитися: