Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про призначення молодіжної премії голови Київської обласної державної адміністрації”

Розпорядження від 15.06.2011, №592
Дата оприлюднення: 15.06.2011

Розглянувши подання управління у справах сім’ї та молоді Київської облдержадміністрації, рішення комісії з розгляду питань щодо призначення молодіжної премії голови Київської обласної державної адміністраціївід 31.05.2011 № 1, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 25.03.2004 № 149 „Про заснування молодіжної премії голови Київської обласної державної адміністрації”, зареєстрованого в Київському обласному управлінні юстиції 8 квітня 2004 року за № 15/473, рішення Київської обласної ради від 30.12.2010 № 032-03-VІ „Про обласний бюджет Київської області на 2011 рік”:

1. Призначити у 2011 році молодіжну премію голови Київської обласної державної адміністрації у розмірі 2500 гривень кожному у таких номінаціях:

„За виробничі досягнення”:

Білокриницькому

Віталію Анатолійовичу

трактористу-машиністу сільськогосподарського виробництва, Згурівський район

Глущаку

Богдану Васильовичу

пожежнику 37-ї Самостійної Державної пожежної частини, Миронівський район

Мартенюку

Сергію Івановичу

старшому дільничному інспектору міліції сектора дільничних інспекторів, Володарський район

„За наукові досягнення”:

Вадзінській

Ірині Анатоліївні

учениці 11-А класу Узинської гімназії, Білоцерківський район

Кваші

Валерії Михайлівні

студентці 5 курсу Національного університету імені Тараса Шевченко,

м. Бровари

Нестеренко

Євгенії Олександрівні

учениці 10-А класу Яготинської середньої загальноосвітньої школи № 3, Яготинський район

Смірновій

Оксані Олексіївні

старшому викладачу кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ „Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди”, м. Переяслав- Хмельницький

Шикіну

Павлу Юрійовичу

учню 11-А класу Березанського навчально-виховного комплексу, м. Березань

„За творчі досягнення”:

Василишиній

Наталії Василівні

керівнику зразкової студії „Художня кераміка” Іванківського районного Центру дитячої та юнацької творчості

Ільніцькому

Едуарду Олександровичу

студенту III курсу Національної музичної академії України імені П. Чайковського, Таращанський район

Романченку

Роману Сергійовичу

художньому керівнику Микулицького сільського будинку культури, Бородянський район

Худобець

Юлії Станіславівні

вчителю трудового навчання та образотворчого мистецтва Стайківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Кагарлицький район

„За спортивні досягнення”:

Гальченко

Аліні Олександрівні

студентці Київського обласного ліцею фізичної культури і спорту, Баришівський район

Дерун

Катерині Олександрівні

студентці Броварського вищого училища фізичної культури, члену збірної команди України з легкої атлетики, Броварський район

Завєдєєвій

Зої Василівні

члену збірної команди з лижних перегонів,

Броварський район

Копилову

Валентину Олеговичу

учню Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, м. Славутич

„За виконання громадянського обов’язку”:

Пятнічуку

Роману Вікторовичу

міліціонеру ізолятора тимчасового тримання затриманих та взятих під варту осіб Білоцерківського МВ ГУ МВС України в Київській області

„За внесок у розвиток молодіжного руху”:

<T        

Поділитися:

Горбенку

Костянтину Миколайовичу